درباره ما

حسبات یک استارتاپ دانش بنیان برپایه اینترنت اشیا است، شبکه ای از حسگرها که اطلاعات مهم محیط را بصورت آنلاین در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. شبکه حسبات از مجموعه ای از حسگرها، اینترنت وایرلس، سرورها و داشبورد آنلاین تشکیل شده است داشبورد حسبات علاوه بر نمایش وضعیت و مقادیر حسگرها، امکان کنترل اشیا متصل به شبکه را از راه دور فراهم می کند.
شبکه حسبات نمایش وضعیت و کنترل از راه دور اشیا را فراهم می سازد تحقیق و توسعه و بومی سازی اینترنت اشیا مبنای اصلی فعالیت ما در حسبات است. از این روی طراحی کلیه اجزای شبکه حسبات به گونه ای بوده است که قابلیت کار در شبکه های محلی و بدون نیاز به اینترنت را داشته باشند از سوی دیگر تلاش می کنیم دامنه و تنوع بخش حسگرها را با همکاری فریلنسرهای مشتاق این شبکه، با شتاب بیشتری گسترش دهیم.

حسبات

فعالیت های ما

شبکه حسبات متشکل از سنسورهای آنلاین فیزیکی و انتزاعی است. سنسورهای انتزاعی حسبات، سرویسهای نرم افزاری هستند که اطلاعات را از بانکهای اطلاعاتی و اجزای شبکه های کامپیوتری جمع آوری نموده و همانند حسگرهای فیزیکی به داشبورد مانیتورینگ ارسال می کنند. این سنسورها قابلیت استفاده در دامنه وسیعی از کاربردها را دارند. در حال حاضر حسگرهای حسبات در تعدادی از صنایع، بخش فروش، خط تولید، هوشمندسازی منازل، اتاقهای سرور و تله متری UPS ها فعال هستند. (تعدادی از نشانگرهای این سنسورها را می توانید در اینجا مشاهده کنید)

همکاری با ما

ما علاقمند به همکاری با توسعه دهنده های خلاق در زمینه اینترنت اشیا، متخصصین الکترونیک، فریلنسرها و طراحان اپ دستگاه های موبایل هستیم. چنانچه مایل به همکاری با این استارتاپ هستید، زمینه های زیر می تواند وجه مشترک کاری ما باشد:
1- توسعه سنسورهای جدید
2- بهبود عملکرد سنسورهای فعلی شبکه
3- توسعه اپ اندروید و iOS حسبات
برای همکاری با حسبات، مشخصات و رزومه خود را به آدرس info {at} hesbot.ir ارسال نمایید و در قسمت موضوع درج کنید: «همکاری با حسبات»

حسبات
اینستاگرام hesbot.ir
تماس با ما
Copyright ©2019-2020 hesBot